Produkty >> Repasované počítače >> All in One (vše v jednom)

All in One (vše v jednom)

Dell OptiPlex AIO 780

Nenacházíte v naší nabídce vyhovující AIO sestavy? Zkuste nás přesto kontaktovat na 777 452 452 nebo info@technimax.cz, možná vám budeme schopni pomoci a sestavit pro vás AIO na míru.

Počítače All in One získávají na popularitě zejména ve školním prostředí, kde jsou často využívané jako vybavení počítačových učeben. Pro své kompaktní rozměry a snadnou správu se dobře hodí do prostor, kde je potřeba šetřit místem a kde se nepředpokládá častý zásah do hardwaru.

A co že to vlastně All in One znamená? Označení překládáme jako "vše v jednom" a často se používá také zkratky AIO. V pojetí společnosti Dell jde o mini počítač ze série OptiPlex v provedení USFF nebo SFF a LCD monitor se standardem VESA. Tyto jsou speciálním stojanem spojeny do jednoho kompaktního celku, který je snadno přenosný a nezabírá mnoho místa. Více se dozvíte ve videorecenzi, kterou jsme pro vás natočili, případně si můžete obdobné informace přečíst v informačním článku.

Nespornou výhodou těchto sestav je také možnost výměny jednotlivých součástí. Jestliže budete po letech používání potřebovat nový počítač s vyšším výkonem, jednoduše zakoupíte novější OptiPlex v provedení SFF, který do stojanu zasadíte. Obdobně lze měnit i LCD monitor, a to za jakýkoliv jiný o úhlopříčce 17" až 24" od společnosti Dell či s potřebným VESA standardem pro uchycení.

Více informací

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci Repasované počítače 

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s využíváním vašeho souboru cookie.

Rozumím