Novinka

Už 13 let s vámi

Technimax 13 let

Dnešní den je pro nás výjimečný, a to zejména tím, že je tomu přesně 13 let ode dne vzniku společnosti Technimax s.r.o. Za tu dobu jsme mnohé vyzkoušeli, mnohému se naučili a u mnohého jsme museli zjistit, že to nefunguje, abychom se posunuli dál.Tam, kde dnes jsme, jsme díky vám a věříme, že díky vám se budeme i nadále posunovat. Směřujeme za vyššími standardy, lepší kvalitou zboží i služeb a garancemi, na které se můžete spolehnout. Dny, kdy byla repasovaná výpočetní technika jen levným kusem železa, jsou nenávratně pryč, a to je jedině dobře.


Děkujeme dárkem

Abychom vám poděkovali za vaši přízeň, máme pro vás zvláštní dárek. Celý den dnes můžete objednávat prodloužení záruky z konfigurátoru k jakémukoliv zboží, a nic za to neplatit. Stačí klasicky objednat, přidat prodloužení záruky a do poznámky k objednávce napsat heslo "výročí". My vám pak při jejím zpracování nastavíme cenu za prodlouženou záruku na 0 Kč.Akce platí pouze na zboží objednané dnes, 15.9.2016. Netýká se komisního prodeje a neplatí pro zákazníky, kteří u nás mají nezaplacené faktury po splatnosti.


Vybrat zboží a prodloužit záruku až
na 37 měsíců zdarma

Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s využíváním vašeho souboru cookie.

Rozumím